niedziela, 3 lutego 2019

KAŻDY PRZED BOGIEM JEST NA RÓWNI GRZESZNIKIEM - POTRZEBUJEMY ZBAWICIELA

Myślisz, że jesteś lepszy ode mnie bo inaczej grzeszysz ? Ja nie jestem gorszy bo inaczej grzeszę niż Ty, ani też nie jestem lepszy bo wydaje mi się, że Ty bardziej grzeszysz ode mnie.

Każdy jest na równi grzesznikiem, który potrzebuje miłosierdzia i łaski ze strony Boga. Nie ma lepszego  i gorszego grzesznika. 
W Biblii jest napisane, że wszyscy zgrzeszyli i są winni  - Rzym,3:10.23
Nie ma porównania i w ogóle nie powinniśmy się porównywać ze sobą bo jak ten, który tylko źle pomyślał jak i ten, który dopuścił się morderstwa winni są grzechu i koniec osób takich jest w piekle. Nie ma małego i dużego grzechu. Grzech jest grzechem i taki czy inny oddziela nas od Boga - Izaj.59:2.
Drogi czytelniku, jeżeli uważasz, że jesteś lepszy od innego bo nikogo nie zabiłeś i tym sposobem uważasz się za lepszego od twego bliźniego, który być może się tego grzechu dopuścił to czym prędzej się UPAMIĘTAJ !!! 
Zapraszam do artykułu pt. "NIE ZABIJAJ", który znajduje się >>> TUTAJ <<<
Każdy z nas potrzebuje Zbawiciela chociażby człowiek dopuścił się tylko w swoich myślach "najmniejszego" grzechu winien jest przed Bogiem na równi z tym co dopuścił się przestępstwa kryminalnego na przykład morderstwa, ponieważ Bóg nie dzieli grzechu tak jak ludzie dzielą na mniejszy i większy, ale na grzech i ten w mniemaniu ludzkim najmniejszy grzech oddziela nas od Boga, bo nic nieczystego nie wejdzie do królestwa Bożego i dlatego potrzebujemy Zbawiciela, a tym Zbawicielem dla wszystkich ludzi jest jeden Pan, JEZUS CHRYSTUS i to On ratuje człowieka od grzechu i czyni go godny królestwa Bożego na podstawie przelanej Krwi swojej na drzewie krzyża i to On nasz Pan Jezusa Chrystus daje nam wybawienie i ratunek z tego zgubnego dla nas stanu.
Czym prędzej biegnij w ramiona JEZUSA i uczyń Go swoim Zbawicielem i Panem, niech On jest za sterem twojego życia i nim kieruje.
Nie ma znaczenia jak wiele dobrego czyniłeś i jak dużo charytatywnie się udzielałeś. To są właściwe, dobre, szlachetne rzeczy, ale nie wystarczają nam byśmy znaleźli się w królestwie Ojca Miłości. Trzeba być doskonałym jak Bóg, ale nikt z nas taki nie jest, jedynie takim był tylko jeden człowiek CHRYSTUS JEZUS i my Jego sprawiedliwością zostaliśmy usprawiedliwieni, Jego świętością uświęceni o czym napisałem w artykule pt.: "CHRYSTUS NASZĄ DOSKONAŁOŚCIĄ"  do którego zapraszam serdecznie by zapoznać się z treścią tam zawartą.
Polecam również artykuły pt.:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz