O BLOGU

KONTYNUACJA BLOGA "OCZEKIWANY MESJASZ - JEZUS CHRYSTUS"NOWO - STARY BLOG


W związku z likwidacją platformy BLOG.PL na którym był zbudowany blog pt.: "Oczekiwany Mesjasz - JEZUS CHRYSTUS", który znajdował się pod adresem: http://przemek-sliwka.blog.onet.pl/ aby wszystkie dane znajdujące się na tym blogu nie zostały utracone trzeba było przenieść w inne miejsce, które to miejsce teraz jest pod adresem: https://jedynadroga.blogspot.com/ .

Dlaczego taka nazwa tego bloga?


Dlaczego blog ten miał tytuł "Oczekiwany Mesjasz - JEZUS CHRYSTUS"?

Ponieważ oczekujemy teraz powtórne przyjścia Jezusa Chrystusa, już nie jako maleńkiego dzieciątka Jezus w betlejemskim żłobie które już sie spełniło. Proroctwa z Izajasza 9:1.5-6 . 53:7 . Micheasza 5:2. Zachariasza 9:9 .11:2.13 . Malachiasza 3:1 . Psalm 22:17 to już miało miejsce i się dokonało.

Teraz oczekujemy Jego ponownego przyjścia, jako potężnego Króla królów i Pana i panów, Boga Wszechmogącego, który przyjdzie po swoich wiernych, którzy Go kochają i są Mu posłuszni, żyją dla Niego tutaj na ziemi. Ta chwila jest coraz bliżej. Z każdą sekundą się zbliżamy do Jego powrotu. Jesteśmy tego dnia bliżej niż dalej.

Polecam teksty Pisma Świętego:


1Tesal.1:9-10 . 2 Tym.4:8 . Ew.Mat.25:10.

Blog zostanie tylko usunięty z BLOG.PL, ale nadal będzie działać jest tylko przeniesiony gdzie indziej na platformę blogspot.com zwanej też blogger pod nazwą "ZBAWIENIE JEST TYLKO W CHRYSTUSIE" .


Blog ten powstał 17 listopada 2006 roku. Oto jak wyglądał ten blog w przeszłościw latach 2006-2018 r. do 31 stycznia
http://web.archive.org/web/20080224171504/http://przemek-sliwka.blog.onet.pl/
oraz
http://web.archive.org/web/20120220022812/http://przemek-sliwka.blog.onet.pl/
JEDYNA DROGA - JEZUS CHRYSTUS
Ponieważ nie ma innej drogi zbawienia dla człowieka, jak tylko i wyłącznie, jedynie Pan JEZUS CHRYSTUS.Jezus:" Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie."

(Ew.Jana 14:6)


Chrześcijańska Grupa czytelników bloga „Zbawienie w Chrystusie" na >>FACEBOOKU<< oraz >>NASZA-KLASA<<
Blog znajduje się również na: Twitter oraz YouTube i tumblr 
Instagram  , Pinterest
PRAWA AUTORSKIE NA BLOGU – (Kopiowanie)


Zapewne każdy z nas spotkał się z takim zdaniem „Kopiowanie i rozpowszechnianie zabronione „ lub „Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora surowo wzbronione” albo do tego jeszcze dopisany tekst Słowa Bożego: „Nie kradnij” (2 Mojż.20:15) zdarza się to zobaczyć np. na różnych płytach, kasetach, itd. itp. Mam na myśli oczywiście chrześcijańskie. Także na chrześcijańskich stronach internetowych, jak i również blogach o tematyce biblijnej, gdzie autor zabrania kopiowania treści artykułów, drukowania i ich rozpowszechniania. Otóż moi kochani czytelnicy, na moim blogu możecie spokojnie kopiować zamieszczone tutaj artykuły, drukować oraz rozpowszechniać do woli, byle tylko służyły ku chwale Pana Jezusa Chrystusa i zbudowaniu oraz zbawieniu wielu dusz ludzkich. Otóż kiedyś słuchałem kaset taśm magnetofonowych na których znajdowały się przepiękne, wspaniałe pieśni uwielbiające imię Pana Jezusa Chrystusa i były nagrane na trzech godzinnych kasetach i było tam zaznaczone, że nie można ich kopiować. Niestety te kasety nie były wówczas jak i dziś ogólnie dostępne, bo było ich niestety niewiele. Uważam, że autor powinien, skoro jest ich tak mało, robić wszystko, by można było je rozpowszechniać aby w ten sposób rozpowszechniało się królestwo Boże a nie hamować go w ten sposób i powstrzymywać działanie mocy Bożej oraz uwielbianie imienia Pana Jezusa Chrystusa.Może nie jest w tym nic dziwnego, że autor zastrzega sobie prawo,albo chce na tym zarobić kasę(pieniądze) ale czy mamy kasę przedkładać nad królestwo Boże i zbawienie ludzkich dusz ? Rozsądźcie to sami ! Dlatego na moim blogu jest dopuszczalne kopiowanie, drukowanie i rozpowszechnianie wszelkich artykułów, byle tylko imię Boże było rozsławiane i dobra nowina zbawienia w Panu Jezusie Chrystusa rozpowszechniana. Ewangelia naszego Mistrza, Pana i Zbawiciela JEZUSA CHRYSTUSA.

Niech Was Bóg błogosławi
Prowadzi i kieruje.

Życzę wszystkim błogosławionego przez Boga czasu na tej stronce :-)
Zapraszam do czynnego odwiedzania tej strony.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza