wtorek, 18 sierpnia 2015

WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY

Ten dogmat powstał  ustanowiony przez Papieża Piusa XII. w 1950 r. Tak więc nie ustanowił tego święta Pan Jezus Chrystus – Bóg, lecz papież-człowiek. Bóg nie ustanowił takiego święta. Nigdy nie miało coś takiego miejsca jak wniebowzięcie czy wniebowstapienie Marii i nigdzie nawet  o tym nie wspomina Pismo Święte. Ten dogmat jest ludzki wymyślony przez człowieka dopiero w 1950 roku przez papieża Piusa XII  i tak człowiek wymyślił sobie bajkę i ludzkość sobie  w to uwierzyła. Kłamstwo uznano za prawdę i tak miliony polaków żyje w zwiedzeniu nawet nie wiedząc o tym, że z tego odbiera sobie chwałę szatan, który jest kłamcą i ojcem kłamstwa:  - Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” (Ew.Jana 8:44) Prowadząc jak rzeź ludzi naiwnych do piekła dogmatem, który człowiek uznał za Boski a nawet Boga przy tym nie było.
Kochani i drodzy czytelnicy tego bloga czytajcie PISMO ŚWIĘTE  i tylko jemu wierzcie, jako Bożemu Słowu, przez które przemawia sam Bóg nic z niego nie ujmując i nic do niego nie dodając, ani nic z tego zmieniając. Bóg mówi:
Wszystko, co ja wam powiedziałem, starannie wypełniajcie. Nic do tego nie będziesz dodawał ani niczego od tego nie ujmiesz.”  (5 Mojż.13:1)
Polecam z uwagą wysłuchać:
Zapraszam również na bloga pt.: Dzisiaj w świetle Biblii
Polecam również artykuł w temacie: KULT MARYJNY

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza