środa, 18 lipca 2018

WSPIERANIE ZŁA = UKŁAD Z DIABŁEM

Jeżeli jesteś świadomie wierzącym chrześcijaninem, wyznawcą Pana Jezusa Chrystusa to nie można wspierać tego, co jest złe wobec Boga i Pana Jezusa Chrystusa. Wspieranie zła to działanie przeciw Bogu, podążanie za złem to podążanie za szatanem, czynienie tego, co złe jest wchodzenie w układ z diabłem. Polecam artykuły do których zapraszam by się z nim zapoznać pt.:
   


W psalmie 16 Dawid mówi do Boga:'Tyś Panem moim, Nie ma dla mnie dobra poza tobą."(Ps.16:2) 
Pan Jezus Chrystus powiedział: "Nikt nie jest dobry, tylko jeden Bóg." (Ew.Marka10:18) 
Dobry jest tylko Bóg i tylko On jest dobrem i wszystko co poza Nim to jest zło.Człowiek zrodzony z Bożego Ducha nie tyka się niczego, co nie pochodzi od Boga i nie jest z Jego Bożego Ducha Świętego. Ten, który jest własnością Boga i należy do Jezusa Chrystusa, jako swego Zbawiciela i Pana podąża za Nim w swoim życiu, naśladuje Go i jest Mu posłuszny cokolwiek mówi. Tak więc nie będzie czynił nic taki człowiek, co by się nie podobało Chrystusowi i wbrew Jego woli ponieważ ma w sobie Boże życie Chrystusa Jezusa i taka osoba ma pragnienie w swoim sercu czynienie Bożej woli i raduje się, że może czynić to, co się Bogu podoba i czyni to z radością i z miłości do Boga. W psalmie 40: 9 Dawid powiada:
"Jest moją radością, mój Boże, czynić Twoją wolę, a Prawo Twoje mieszka w moim wnętrzu." (BT)

Osoba, która narodziła się na nowo z Bożego Świętego Ducha Chrystusowego nie ma ochoty na grzech, lecz by żyć Bogu na chwałę i nie tylko nie wspiera zła, ale zawsze stoi po stronie Boga, Jego zasad i praw.Co znaczy narodzić się na nowo to wyjaśniam w artykule pt.:


Osoba na nowo narodzona z Boga nigdy nie stoi po stronie złą, lecz zawsze po stronie dobra i czyni dobro bo dobry jest Bóg.

Po jakiej stronie Ty jesteś? Dobra czy zła?
Co wspierasz? Dobre czy złe inicjatywy?
Jakie są twoje wybory? Co wybierasz?
Dobro czy zło?

Zastanów się na chwilę nad tym i podejmij właściwą decyzję w swoim życiu!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza