piątek, 6 października 2017

EWANGELIA JEST GŁOSZONA – NIKT NIE BĘDZIE MIAŁ WYMÓWKI

EWANGELIA JEST GŁOSZONA I NIKT NIE BĘDZIE MIAŁ WYMÓWKI
Bóg wprawdzie puszczał płazem czasy niewiedzy, teraz jednak wzywa wszędzie wszystkich ludzi, aby się upamiętali,…” (Dzieje Ap.17:30)
Pan Jezus Chrystus powiedział: I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec.” (Ew.Mat.24:14)
Dziś już jest głoszona Ewangelia wszędzie i na wszelkie sposoby przez internet, radio, telewizja na ulicach miast i wiosek po szkołach, różnych domach opieki, szpitalach, zakładach karnych i odwykowych, nawet w jednostkach wojskowych i wielu, wielu innych miejscach, gdzie tylko się da. W księdze Objawienia Jana mamy zapisane takie słowa:
I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom,…” (Obj.14:6)
Możemy zobaczyć kilka filmów takich akcji Ewangelizacyjnych >>>TUTAJ<<<
Uliczny kaznodzieja głosi ewangelię o pokucie i o Jezusie do ludzi idących na koncert, tuz przed ostatnią masakrą w Las Vegas .
Ludzie reagują negatywnie i odrzucaj a to co głosi, naśmiewają się, nie zdając sobie sprawy, że dla wielu z nich będzie to ostatni wieczór ich życia na tej ziemi. W masakrze zginęło 59 osób i setki jest rannych. Chociaż jest to niesamowita tragedia, za którą stal szatan i demony inspirujące mordercę, Bóg mówi do ludzi i do narodu przez tą tragedię. Zycie na tej ziemi może w jednej chwili się zakończyć i ludzie muszą sobie zadać pytanie czy są gotowi stanąć wobec Boga, który jest dawcą wszelkiego życia teraźniejszego i wiecznego. Jako kościół Jezusa musimy sami być gotowi i tez wskazać właściwy kierunek, tym którzy gotowi nie są. Niech sam Bóg pocieszy tych, co opłakują śmierć swoich bliskich, i niech pomoże wielu przybliżyć się do Niego!

 Drogi czytelniku, który teraz czytasz ten artykuł do Ciebie dotarła Ewangelia i nie będziesz miał wytłumaczenia przed Bogiem, że nie wiedziałeś o tym, ze nie słyszałeś Ewangelii, czyli Dobrej Nowiny zbawienia w Chrystusie, które jest darmo z łaski dla Ciebie. Dziś ludzie pytają „Co z tymi, którzy nigdy nie usłyszeli Ewangelii?” a powinni zadać sobie pytanie „A co ze mną będzie?” I Ty drogi czytelniku powinieneś sobie szczerze zadać i odpowiedzieć sobie na to pytanie. Czy jesteś gotów na spotkanie z Bogiem? To nie są żarty. Ewangelia jest coraz bardziej rozpowszechniana i coraz więcej osób o niej słyszy żyjemy w przed dniu przyjścia Pana Jezusa Chrystusa, gdzie z tego większa część osób drwi nie zdając sobie sprawę, że tym sposobem sobie krzywdę czynią.
Jeżeli jeszcze nie uczyniłeś lub nie uczyniłaś tego pierwszego kroku wiary to uczyń to teraz! Powierz swoje życie Chrystusowi. Uczyń Jezusa Chrystusa swoim Zbawicielem i Panem.
Szukajcie Pana, dopóki można Go znaleźć, wzywajcie go, dopóki jest blisko! (Izaj.55:6)
Bóg mówi do Ciebie:Oto teraz czas łaski, Oto teraz dzień zbawienia. „ ( 2 Korynt.6:2)
Przyjdź do JEZUSA CHRYSTUSA! Nie zwlekaj dłużej!
Pan Bóg czeka na Ciebie! Póki żyjesz masz szansę teraz i w tym momencie bo nie masz gwarancji, że jutra dożyjesz, a jeśli dożyjesz to tylko dzięki Bożej łasce bo Bóg nie chce, abyś zginął.
Czy rzeczywiście mam upodobanie w śmierci bezbożnego – mówi Wszechmocny Pan – a nie raczej w tym, by się odwrócił od swoich dróg i żył? (Ezech.18:23)
Bóg mówi: nie mam upodobania w śmierci śmiertelnika, mówi Wszechmocny Pan.” (Ezech.18:32)
Pan nie zwleka z dotrzymaniem obietnicy, chociaż niektórzy uważają, że zwleka, lecz okazuje cierpliwość względem was, bo nie chce, aby ktokolwiek zginął, lecz chce, aby wszyscy przyszli do upamiętania.” (2 list Piotra 3:9)
Bóg chce, aby wszyscy ludzie byli zbawieni i doszli do poznania prawdy.” (1 Tym. 2:4)
Pan Bóg mówi: Jakom żyw – mówi Wszechmocny Pan – nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, a raczej, by się bezbożny odwrócił od swojej drogi, a żył. Zawróćcie, zawróćcie ze swoich złych dróg! Dlaczego macie umrzeć,… Nawróćcie się więc, a żyć będziecie! (Ezech.33:11 . 18:23)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz