niedziela, 27 października 2019

FAŁSZYWE KONTRA PRAWDZIWE CUDAJeżeli na powyższym filmie są to fałszywe cuda, to znaczy, że są także PRAWDZIWE cuda, bo jak mogą być fałszywe cuda jeżeli nie prawdziwych ? Niema wtedy przeciwstawienia.
Jeżeli są fałszywe pieniądze to są także prawdziwe i można je rozpoznać, które są fałszywe, a które są prawdziwe mają charakterystyczne różnice, które można zauważyć, jeżeli się na tym zna.
To znaczy, że są PRAWDZIWE CUDA, które CZYNI BÓG.
Ktoś na Facebooku trafnie to skomentował:
" Wszystko po to aby przestać wierzyć. Diabeł zawsze będzie podrabiał dzieło Boże.Od tego jest dar rozróżniania duchów."
To prawda. Szatan wykorzysta to i zrobi wszystko, żeby człowiek przestał wierzyć w to, że dzisiaj naprawdę BÓG CZYNI CUDA i one są PRAWDZIWE i REALNE bo takim jest Bóg, cudownym i realnym, prawdziwie istniejącym.
Drogi Czytelniku to, że są na tym powyższym filmie pokazane fałszywe cuda, to nie oznacza, że nie prawdziwych cudów, otóż są. BÓG NAPRAWDĘ DZISIAJ CZYNI CUDA i ten film tego nie zmieni, ani w jakiś sposób tego nie podważy, bo nie ma on takiej mocy.
Pan JEZUS CHRYSTUS dokonuje Bożych cudów i On jest realny jak wtedy, kiedy chodził fizycznie w ciele człowieka po ziemi o czym możemy czytać w czterech Ewangeliach oraz w Dziejach Apostolskich, gdzie działa Duch Święty Pana Jezusa Chrystusa a On dzisiaj taki sam, jak wtedy.


" Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki."  (Hebr.13:8)
BÓG DZIAŁA DZISIAJ


MA NIEOGRANICZONĄ MOC


CZYNI CUDA

UZDRAWIA CHORYCHMożna by jeszcze wiele wymieniać i lista by się nie skończyła.

Zaufaj takiemu Bogu, On ma władzę, autorytet i moc nieograniczoną, nie mającą końca.

A największym cudem, jakiego Bóg dokonuje jest "Nowe narodzenie", które czyni Bóg we wnętrzu człowieka, w jego duchu, kiedy przychodzi do Chrystusa i oddaje Jemu swoje życie. Szerzej na ten temat napisałem w artykule pt.: "NOWE ŻYCIE W CHRYSTUSIE"

Kliknij w powyższy tytuł artykułu, który przeniesie Was do artykułu.

Polecam również wejść w ten poniższy link:

  https://jedynadroga.blogspot.com/search/label/B%C3%B3g%20Uzdrawia

Kochani dzisiaj BÓG DZIAŁA 
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz