poniedziałek, 10 grudnia 2018

OD NOWEGO ROKU ZACZNĘ NOWE ŻYCIE

Zbliża się koniec roku i wiele osób składa deklaracje, że od nowego roku zaczną nowe, inne, lepsze życie. Na przykład rzucą palenie papierosów inni rzucą picie alkoholu i tym podobne, a inny mówią od jutra nie będę pił kawy itd. Pytanie brzmi: Dlaczego nie od dziś zacząć te zmiany,od teraz, dlaczego od jutra, od nowego roku? Prawda jest taka, że człowiek tak naprawdę jeszcze nie chce skończyć z grzechem lubi go, a nawet kocha, jeszcze chce sobie dogadzać. W  Bożym Słowie jasno jest napisane:
"Oto TERAZ czas łaski, Oto TERAZ dzień zbawienia."  ( 2 Korynt.6:2 )
DZISIAJ TERAZ jest ten czas ta chwila w TYM MOMENCIE  jest ten czas na zmianę, jutro może być za późno, życie nasze trwa chwilę chociażby to trwało 80 czy 90 lat.
W liście św. Jakuba mamy zapisane takie słowa:
"Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, która ukazuje się na krótko, a potem znika." (Jak.4:14)
W księdze proroka Izajasza 40:6-8 jest napisane:
"Wszelkie ciało jest trawą, a cały jego wdzięk jak kwiat polny. Trawa usycha, kwiat więdnie, gdy wiatr Pana powieje nań. Zaprawdę: Ludzie są trawą! Trawa usycha, kwiat więdnie,..."
Słowo to także zacytował Apostoł Piotr w swoim pierwszym liście w 1 rozdziale 24 wersecie.
 Oto tyle jest lat życia na ziemi, mijają bardzo szybko. Nie mamy gwarancji jutra, ale chociaż dane by było Tobie jeszcze wiele lat życia na ziemi to każdy dzień pozostawania w grzechu jest dniem straconym i każda chwila bez Chrystusa panującego w naszym życiu jest bezpowrotnie stracona. 

NIE CZEKAJ!!!  ZACZNIJ JUŻ TERAZ ZMIENIAĆ ŻYCIE!!!PODPORZĄDKUJ JUŻ TERAZ SWOJE ŻYCIE PANU JEZUSOWI CHRYSTUSOWI!!!

NAPRAWDĘ WARTO!!!
Szkoda czasu na marnowanie czasu. Zacznij od teraz, od tej chwili, od tego momentu. Nie czekaj nie tylko na nowy rok, ale nie czekaj nawet na jutro. TERAZ, DZISIAJ TA CHWILA, TA MINUTA, SEKUNDA, OBECNY CZAS jest stosowna chwilą na lepsza zmianę w twoim życiu.
Zacznij od teraz naprawdę, na poważnie życie z Bogiem, a nigdy tego nie pożałujesz, nie czekaj na jutro, bo Bóg daje Ci teraz ten czas na upamiętanie. Wczoraj minęło, teraz, dzisiaj należy do Ciebie, jutro może być za późno.
 
 "Bóg wprawdzie puszczał płazem czasy niewiedzy,TERAZ jednak WZYWA WSZĘDZIE  WSZYSTKICH ludzi, aby się UPAMIĘTALI," (Dzieje Ap.17:30)

Bóg Wzywa TERAZ, WSZĘDZIE, WSZYSTKICH:

"Przeto UPAMIĘTAJCIE i NAWRÓĆCIE się, aby były zgładzone grzechy wasze," (Dzieje Ap.3:19)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz