środa, 4 grudnia 2019

PILNUJ SWOJEJ WŁASNEJ DROGI

Widząc różne denominacje dopatrujemy się w nich odstępstwa od nauki biblijnej, odejścia od prawdy, która jest w Chrystusie Jezusie, komentujemy wyrażamy na ten temat swoje osobiste zdanie, opinie i żyjemy tym prawie na co dzień, nasze serca są tymi sprawami zajęte.  Żyjemy życiem innych ludzi, interesujemy się grzechami innych ludzi, związków wyznaniowych. Często szukamy też dziury w całym. Pewne rzeczy się dzieją i dziać się będą i temu nie staniemy na przeszkodzie, szczególnie słowa prorocze, znaki zapowiadające przyjście Chrystusa o których mówił sam Pan Jezus Chrystus. Pewne rzeczy muszą się wypełniać o których mówi Bóg i praktycznie nie mamy na to wpływu, jako ludzie. Pan Bóg też mówi o odstępstwie, które przed ponownym przyjściem Chrystusa nastąpi  i cóż nam do tego, ale możemy mieć wpływ na swoje osobiste życie. Zamartwiamy się tym, że taki czy inny kościół odchodzi od prawdy, ale po ludzku rzecz ujmując niewiele możemy zmienić, jednak co do siebie, do swojego własnego życia możemy zdziałać bardzo wiele i tak troszcząc się o cały ten świat abyśmy nie zapomnieli troszczyć się o siebie. Ważne jest, żebyśmy sami nie stali się odstępcami od prawdy i nie poszli w stronę kłamstwa ku naszej zagładzie.
Apostoł Paweł napisał:

"Poddawajcie samych siebie próbie, czy trwacie w wierze, doświadczajcie siebie; czy nie wiecie o sobie, że Jezus Chrystus jest w was? Chyba żeście próby nie przeszli. "
(2 Korynt.13:5)

A więc zatroszczmy się pierwsze o samych siebie czy każdy z nas osobiście, indywidualnie trwa w prawdzie Ewangelii nadal i niech każdy z nas pojedynczo pielęgnuje swoją relację osobistą z Bogiem, zgodnie z powyższym tekstem Pisma Świętego z drugiego listu do Koryntian trzynastego rozdziału i piątego wersetu.Zapraszam również do artykułu pt.:ŻYJ SWOIM WŁASNYM ŻYCIEM


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz