czwartek, 14 czerwca 2007

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA TĘ MIŁOŚĆ

Pewien człowiek pracował jako operator zwodzonego mostu. Kiedy podnosił most przepływały pod nim barki, opuszczając go przepuszczał mknące po szynach pociągi. Pewnego dnia wziął ze sobą do pracy  swego kilkuletniego jedynego synka. Gdy bawił się na zewnątrz dyżurki. Wtem rozległ się dźwięk telefonu, który jak zwykle był zapowiedzią informacji o nadjeżdżającym pociągu.
Szybko włączył urządzenia opuszczające most i usłyszał przeraźliwy krzyk swego syna. Gdy wyjrzał zobaczył, że jego noga uwięziona została w trybach maszyny, które powoli miażdżyły ją i wciągały do środka. W tej chwili usłyszał sygnał nadjeżdżającego pociągu. W tej sytuacji mrożącą krew w żyłach miał tylko        BÓG JEST MIŁOŚCIĄ ( 1 list Jana 4:16 )
dwie możliwości opuścić lub podnieść most wybawiając syna od śmierci, ale skazując na nią setki pasażerów nadjeżdżającego pociągu.
Ojciec wybrał śmierć syna …
Kiedy pociąg przejeżdżał po moście niektórzy ludzie uśmiechnięci machali mu rękami na powitanie, on zaś stał zalany łzami, a jego serce przeszywał ogromny ból z powodu męki, w której zginął jego jedyny, umiłowany syn.

          ” Większej miłości nikt nie ma, nad tę, jak
        gdy kto życie kładzie (oddaje) za
        przyjaciół swoich „
   ( Ew. Jana 15:13 )
To co powiedział, to i uczynił. W ten sposób
             ” Bóg dał dowód swojej miłości ku nam,
            przez to, że kiedy byliśmy jeszcze
            grzesznikami Chrystus za nas umarł „

                                                                                         
( Rzym. 5:8 )
Śmierć Jezusa za Ciebie jest najlepszym dowodem, że ktoś kto Cię akceptuje i kocha.
Wyobraź oto taką sytuację kiedyś żyła sobie pewna matka która miała dziecko, ale to dziecko wstydziło się zawsze dłoni swojej matki gdyż dłonie matki były pełne blizn i zawsze prosiło swoją matkę aby zawsze nosiła rękawiczki ale pewnego dziecko zapytało się swojej matki mamusiu dlaczego masz takie brzydkie dłonie ? i matka swemu dziecku opowiedziała jak pewnego razu w domu wybuchł pożar i akurat jej jeszcze bardzo małe dziecko leżało w pokoju w którym wybuchł pożarł i który był cały w płomieniach i ta matka nie bacząc na niebezpieczeństwo ruszyła na pomoc swemu dziecku wyciągają  prawie już z samych płomieni i ratując dziecko jej dłonie zostały mocno poparzone i kiedy zakończyła opowiadać tę historię swemu dziecku rozpłakało się i zaczęło całować dłonie swojej matki i mówiło ” twoje dłonie są teraz dla mnie najpiękniejsze ” .
Moi drodzy te dwie historię tego ojca który poświęcił swego syna ratując setki ludzi oraz matka ryzykując możnaby powiedzieć własne życie zdrowie ratując z ognia swoje dziecko.
Moi drodzy tak samo jak dłonie tej matki tak i dłonie oraz całe ręce i całe Jego ciało było poranione dla Twojego i mojego zbawienia byś żył wieczne i dostąpił życia wiecznego w obecności Boga byś doznawał pełni radości i szczęścia w Jego Bożej obecności.
Przyjmij Jezusa Chrystusa jako swego Pana i Zbawiciela. Gdy uczynisz to będziesz wiedział, że sam Bóg kocha Cię i akceptuje a w Twoim życiu nie będzie już więcej pustki.

Tak więc nie bądź już więcej obojętny na tę miłość !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz