poniedziałek, 3 lutego 2020

POLSKA BEZPIECZNA TYLKO W DŁONIACH CHRYSTUSA

"W niedzielę 2 lutego odbyła się 31. pielgrzymka polskich parlamentarzystów na Jasną Górę. Po raz pierwszy w funkcji marszałkini Sejmu uczestniczyła w niej Elżbieta Witek. W jednym z wywiadów stwierdziła ona, że parlamentarzyści chcą powierzyć Polskę Matce Boskiej. "   - źródło: gazeta.pl

To niestety bardzo poważny BŁĄD. Mamy powierzać swój kraj jedynemu Panu i Bogu JEZUSOWI CHRYSTUSOWI i nikomu innemu więcej bo prawdziwe powodzenie i szczęście, błogosławieństwo jest w rękach Chrystusa.
 W Świętym słowie Boga zapisane są takie słowa:

"Błogosławiony naród, którego Bogiem jest PAN, Lud, który wybrał sobie na dziedzictwo. " (Ps.33:12)

"Błogosławiony lud, któremu tak się powodzi, Błogosławiony lud, którego Bogiem jest PAN! " (Ps.144:15)


Tym PANEM  jest nie kto inny jak JEZUS CHRYSTUS.
Tylko Polska w rękach Bożych Pana Jezusa Chrystusa jest bezpieczna.


Post Scriptum:
Ja nigdy nie należałem, nie należę i nigdy nie będę należeć do innej osoby jak tylko JEZUS CHRYSTUS. Więc mnie nigdy nikomu nie powierzą, bowiem nie mają nade mną władzy by mnie komuś innemu powierzyli niż ja samego siebie, a powierzyłem siebie Jezusowi Chrystusowi.


Drodzy Polacy OPAMIĘTAJCIE SIĘ  i biegnijcie w stronę Chrystusa, bo to tylko w Nim jest nasz ratunek.
W księdze Dziejów Apostolskich 4: 12 mamy zapisane taki tekst:

"I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni. " - TYLKO JEZUS CHRYSTUS

"Matka Boska" o której jest wspomniane powyżej nie ma nic wspólnego z Marią matką Jezusa jest to raczej kult artemidy efeskiej opisanej w 19 rozdziale księgi Dziejów Apostolskich. To jest kult pogański, który z Bogiem nie ma nic wspólnego, ani z Jezusem ani z Jego matką, która Go urodziła.

Czas zawrócić i czcić jedynego i jedynie istniejącego prawdziwego Boga.

1 komentarz:

  1. Władza, która powierza kraj bożkom i bałwochwalczym kultom, wpycha naród w łapy demonów i ich ziemskich religijnych sług.

    OdpowiedzUsuń