czwartek, 14 października 2010

CUDA W NIGERII

Mieszkańcy nigeryjskiej wioski Karu są świadkami wielu cudów uzdrowienia. Głusi zaczynają słyszeć, a chromi chodzić. Uzdrowiony został także człowiek chory na chorobę psychiczną.
Donosi o tym Daniel Kolenda, ewangelista organizacji Christ for All Nations (Chrystus dla Wszystkich Narodów) założonej przez Reinharda Bonnke. CfAN prowadzi krucjaty na kontynencie afrykańskim już od ponad 30 lat.
W raporcie mailowym z ostatniej ewangelizacji w Karu Kolenda napisał, że z uniesionymi w górę kulami na scenę wbiegła kobieta, która była kaleką z powodu urazu kręgosłupa. Inna kobieta po 20 latach głuchoty odzyskała słuch. W cudowny sposób zdrowie odzyskał również młody mężczyzna, który od 11 lat nie był w stanie poruszać prawą częścią swojego ciała.
„Podczas modlitwy za chorych nagle poczuł, że coś wyszło z jego głowy i zdał sobie sprawę, że może w pełni poruszać swymi rękami i nogami” – napisał Kolenda.
Na spotkanie modlitewne przyszedł także człowiek chory umysłowo.
„Był tak gwałtowny i zajadliwy, że trzeba go było związać. Przed spotkaniem związano jego ręce i nogi i umieszczono za sceną. Podczas modlitwy odzyskał zmysły. Przecięto jego więzy i uwolniono go. Był już spokojny i rozmawiał ze mną w łagodny sposób, w pełni rozumując” - opisał sytuację ewangelista.
Pięciodniowa ewangelizacja w mieście Karu niedaleko Abudży stanowi początek sezonu krucjat CfAN. Służba Reinharda Bonnke będzie niemal co miesiąc przeprowadzać wielkie spotkania ewangelizacyjne, głównie w Nigerii. Od 2000 r. podczas krucjat CfAN otrzymała 55 mln wypełnionych kart potwierdzających przyjęcie Jezusa Chrystusa.
Na pierwszym spotkaniu ewangelizacyjnym w Karu było obecnych ok. 110 tys. osób. Na drugim – 200 tys. Oprócz uzdrowień fizycznych setki osób przyjęły Jezusa Chrystusa jako swego Pana i Zbawiciela.

Pan Jezus Chrystus a dzisiaj tą samą moc co 2 tysiące lat temu Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.”  (List do Hebrajczyków 13:8)  i nie trzeba jechać do Nigerii i tam gdziekolwiek się cuda dzieją, i ściągać Ewangelistów, kaznodziei bo Bóg jest wszędzie i ogarnia sobą cały wszechświat swoją osobą i może Ciebie tutaj i dzisiaj uzdrowić. Pan JEZUS CHRYSTUS JEST UZDROWICIELEM Z WSZELKICH CHORÓB On odpuszcza wszystkie winy twoje, Leczy wszystkie choroby twoje. (Psalm 103:3)
Lecz on nasze choroby nosił, nasze cierpienia wziął na siebie. … a jego ranami jesteśmy uleczeni. ( Izajasza 53:4-5)
Te cuda, które się dzieją w Nigerii, mogą również wydarzyć się w twoim życiu. Niema dnia cudów, jest Bóg cudów. Bóg chce dokonać w twoim życiu cudów i nie potrzeba nawet udziału człowieka, kiedy Bóg chce działać, ponieważ źródłem tych uzdrowień jest BÓG !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz