sobota, 4 kwietnia 2009

CHIPY (czyt. czipy) ZNAMIĘ ANTYCHRYSTA

Zbliżamy się wielkimi krokami do spełnienia się proroctwa i tymczasem jesteśmy tuż, tuż przed przyjściem Pana Jezusa Chrystusa. Świat się organizuje różnego rodzaju oragnizacje typu Unia Europejska, ONZ itp. itd. Antychryst się już panoszy i chce kontrolować ludzi. Niczym Big Brother. Jego duch którym jest szatan chce manipulować ludźmi i zwieść ludzi do piekła. Każdy kto przyjmie ten chip skazuje się na wieczne potępienie i automatycznie spisuje się na wieczne potępienie Zapraszam na:
http://www.youtube.com/watch?v=1Y79Byr3im0
” On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,  i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. „ (Obj.13:14-18)

” Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia. „ (Obj.14:9-11)
” I wyszedł pierwszy, i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i oddających pokłon jego posągowi.” (Obj.15:2)
Żyjemy w czasach kiedy to już się zaczyna spełniać. Ale moi drodzy kochani Słowo Boże wyraźnie mówi że nasze schronienie i ucieczka przed tym  wszystkim jest w Bogu i Panu naszym Jezusie Chrystusie. Więc nie lekceważmy tego ponieważ człowiek może zostać uratowany tylko przez Pana Jezusa Chrystusa. Ci którzy oddadzą swoje życie Bogu przyjmując do swojego serca Jezusa Chrystusa jako swojego osobistego Pana i Zbawiciela będą zbawieni i zostaną pochwyceni na obłokach do królestwa niebios gdzie panuję miłość, radość i szczęście które emanują od kochającego nas Boga.

http://zbawieni.blox.pl/2009/01/CHIP-W-DLONI-FANTAZJA-CZY-RZECZYWISTOSC.html

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza